На це наголосив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков, під час робочої зустрічі з представниками та учасниками Асоціації операторів зовнішньої реклами. В зустрічі також взяли участь профільні спеціалісти Департаменту містобудування і архітектури, КП «Киівреклама» та голова Постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами. 


Одними з ключових питань учасники зустрічі виділили, серед інших, нестабільність та суперечливість нормативно-правової бази та необхідність структурованого та конструктивного діалогу між представниками влади та громадськості в цьому питанні, спільної і ефективної роботи – замість односторонніх та хаотичних ініціатив.
Голова Асоціації операторів зовнішньої реклами України Оксана Поліщук так прокоментувала цю ситуацію: «І місто і оператори зацікавлені в розробці і реалізації ефективних реформ, які забезпечать баланс архітектурних та економічно-вигідних рішень. Стабільний розвиток галузі в гармонії з міським простором – запорука стабільних надходжень до міського бюджету та інвестицій в благоустрій міста», – наголосила Поліщук.
Олексій Резніков, в свою чергу, також підкреслив необхідність системних змін: «Київ не має бути перенасичений рекламою, її кількість повинна бути зменшена. І наше завдання сьогодні створити таку стратегію реформування ринку реклами, яка задовольнить бізнес, суспільство і владу та призведе до балансу зовнішній вигляд міста Києва. І Асоціація операторів зовнішньої реклами потрібна нам, як конструктивна і добропорядна частина ринку, яка розуміє необхідність цих реформ та готова їх реалізовувати».
За словами заступника голови КМДА, в Києві дійсно були практично відсутні подібні механізми реалізації. «Лише спільно розроблені реальні правила гри на ринку, будуть працювати і їх будуть змушені дотримуватися як представники ринку, а також нинішні представники влади, так і майбутні. Це такий соціальний договір між галуззю і містом», – додав пан Резніков.
У ході зустрічі учасники висловили свою готовність до активної і системної співпраці, а також склали план наступних дій, щодо розробки і реалізація ефективної реформи, яка забезпечить баланс архітектурних і економічно вигідних рішень, й вже приступили до його реалізації.

Надалі Асоціація продовжить інформувати про хід реалізації та результати проекту на своїх офіційних ресурсах.