Що нового?

Всеукраїнська рекламна коаліція покращила прогноз розвитку ринку зовнішньої реклами

У другому півріччі очікується зростання інвестицій на ринку зовнішньої реклами. Такий прогноз зробили експерти Всеукраїнської рекламної коаліції.

Детальніше

Парламент 334 голосами прийняв у першому читанні закон про зовнішню рекламу

В Україні зміняться правила розміщення реклами на вулицях і трасах. Парламент прийняв у першому читанні міжфракційний законопроєкт про регулювання зовнішньої реклами (№ 5094 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами»).

Детальніше

Законопроєкт № 5094 дозволить подолати тіньовий ринок і дасть старт розвитку рекламної галузі, - Микита Потураєв

Прийняття міжфракційного законопроєкту № 5094 дозволить подолати тіньовий ринок реклами і залучити в розвиток законослухняної індустрії додаткові кошти. Про це розповів в ефірі телеканалу «Україна 24» один із авторів законопроєкту, голова профільного комітету Верховної Ради Микита Потураєв.

Детальніше

Незабаром в Україні змінять правила розміщення реклами в містах і вздовж трас

В Україні кардинально зміниться концепція розміщення зовнішньої реклами. Будуть розроблятись дизайн-коди населених пунктів так, щоб конструкції не псували вигляду вулиць і будинків та гармонійно вписувались у міський ландшафт.

Детальніше

Асоціація операторів зовнішньої реклами України закликала народних депутатів підтримати законопроєкт № 5094

Україна чекає на цей закон 10 років. Застаріле і недосконале законодавство гальмує впровадження в країні передових технологій, погіршує інвестиційний клімат та блокує розвиток населених пунктів. Суперечливість чинних норм призводить до архітектурного хаосу, постійних конфліктів та корупції.

Детальніше

Відкрите звернення до міської влади Львова щодо кризової ситуації на ринку зовнішньої реклами

Асоціація операторів зовнішньої реклами України звертається до міської влади Львова щодо критичної ситуації, яка склалась на ринку зовнішньої реклами. У зв’язку із запровадженням обмежувальних заходів, пов’язаних із боротьбою проти пандемії, рекламорозповсюджувачі опинились у форс-мажорній ситуації.

Детальніше

Київ надав пільгу операторам зовнішньої реклами до кінця року

У столиці на 50% зменшили плату за користування комунальними місцями для розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті. Пільга діятиме до кінця року.

Детальніше

Законопроєкт № 5094 дозволить по-європейськи впорядкувати розміщення зовнішньої реклами, - юристка

Законопроєкт № 5094 усуне всі правові колізії, які зараз існують у регулюванні дозвільної системи з розміщення зовнішньої реклами. Про це розповіла юристка PRIME Group Анна Чеботарьова в ефірі Громадського Інтерактивного Телебачення.

Детальніше

Профільний комітет Верховної Ради рекомендує прийняти законопроєкт № 5094 про регулювання зовнішньої реклами

Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики на засіданні 17 березня рекомендував включити до порядку денного нинішньої сесії парламенту законопроєкт № 5094. Члени профільного комітету одноголосно підтримали документ і запропонували народним депутатам прийняти його за основу.

Детальніше

Народні депутати збираються навести лад з розміщенням зовнішньої реклами по всій країні

В Україні з’явився шанс впорядкувати розміщення реклами на вулицях, будинках і вздовж трас. Для цього слід прибрати законодавчі колізії, встановити чіткі процедури і зрозумілі, прозорі правила гри для всіх учасників ринку зовнішньої реклами та передбачити дієвий механізм демонтажу незаконної реклами.

Детальніше

Законопроєкт про регулювання зовнішньої реклами допоможе збільшити надходження до бюджету й інвестиції в галузь - рекламісти

Законопроєкт №5094 "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами" допоможе збільшити надходження до бюджету й об'єм інвестицій у галузь.

Детальніше

15 березня відбудеться круглий стіл «Зовнішня реклама: як подолати хаос і навести лад?»

У заході візьмуть участь народні депутати – автори законопроєкту, міські голови, представники бізнесу і профільних асоціацій, юристи, представники комунальних підприємств, які працюють у сфері зовнішньої реклами.

Детальніше

У парламенті зареєстрували міжфракційний, збалансований законопроєкт про регулювання зовнішньої реклами

Дизайн-коди вулиць, заборона реклами на пам’ятках національного значення і адаптація конструкцій у міський простір - народні депутати взялись навести лад із білбордами та всією зовнішньою рекламою.

Детальніше

Асоціація операторів зовнішньої реклами України вимагає зупинити шахрайські дії на ринку реклами в Одесі

Як один з інститутів громадянського суспільства, Асоціація украй стурбована ситуацією, що склалася з розміщенням рекламних конструкцій в Одесі протягом останнього місяця. В місті незаконними, шахрайськими методами відбувається витіснення з ринку легальних операторів

Детальніше

Всеукраїнська Рекламна Коаліція обрала новий склад Наглядової Ради

У новий склад Наглядової Ради Всеукраїнської Рекламної Коаліції увійшли представники членів Асоціації операторів зовнішньої реклами Катерина Храмова та Любов Височина.

Детальніше

Ми на Facebook

Архів