Що нового?

Digital Outdoor Media. Початок нової ери

Перша в Україні цифрова рекламна аутдор-медіагалерея з’явилась на столичному бульварі Тараса Шевченка. Автор проекту – компанія «РТМ Діджитал».

Детальніше

Новий Закон «Про охорону культурної спадщини»: превентивні чи популістські заходи?

Верховна Рада оновила вимоги до розміщення зовнішньої реклами на об’єктах усесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Детальніше

Впровадження реформи зовнішньої реклами, - приклад реалізації публічного договору між бізнесом, владою та громадськістю

Підсумки Реформи за перші півроку.

Детальніше

# 3500lives: в Україні стартувала соціальна реклама безпеки на дорогах

BigMedia (BigBoard Group) стала партнером першої міжнародної соціальної кампанії «#3500lives: безпека на дорогах», яку проводить у 70 країнах світу FIA, Міжнародна автомобільна федерація, за підтримки JCDecaux.

Детальніше

Репортаж учасника Асоціації, компанії «Прайм груп», з 58-го міжнародного конгресу по зовнішній рекламі FEPE International 2017

На початку червня в Стокгольмі відбувся 58-й конгрес Європейської федерації зовнішньої реклами (FEPE International). «Прайм Груп», активний учасник ринку зовнішньої реклами, розробник онлайн платформи для планування і покупки зовнішньої реклами outhub.online, не міг обійти увагою єдиний в своєму роді форум.

Детальніше

Підписано Меморандум про співпрацю між Асоціацією операторів зовнішньої реклами України та Всеукраїнським об’єднанням учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

13 червня в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему: «Соціальний захист учасників АТО в Україні. Поточний стан, проблеми і завдання реалізації всеукраїнської програми соціально-правого захисту учасників бойових дій на Донбасі та членів їх сімей».

Детальніше

Нові Правила: механізм реалізації

20 квітня на пленарному засіданні Київради були прийняті рішення, якими затверджено нові Правила розміщення зовнішньої реклами в місті Києві, а також Порядок розміщення інформаційних вивісок у місті.

Детальніше

Профільна комісія Київради узагальнила пропозиції та зауваження до оновленої Концепції розміщення зовнішньої реклами

5 квітня відбулось останнє підсумовуюче засіданні профільної постійної комісії Київської міської ради з розгляду проекту рішення щодо внесення змін до Концепції розвитку зовнішньої реклами у столиці.

Детальніше

Асоціація операторів зовнішньої реклами України щиро вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!!!

Нехай наступаючий рік стане початком добрих змін та виправдання найсміливіших сподівань, принесе із собою успіх та процвітання. Зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму.

Детальніше

Початок ефективної взаємодії між Асоціацією та мерією міста Чернівці

13 грудня в місті Чернівці відбулася робоча зустріч, в якій взяли участь голова Асоціації Оксана Поліщук, народний депутат України Владислав Севрюков, головний архітектор міста Наталія Хілько, керівники робочого органу з питань реклами та комунального підприємства «Реклама».

Детальніше

У Черкасах пройшла 2-га Міжнародна конференція з питань зовнішньої реклами

Сучасні тенденції рекламного ринку та кроки, на які треба йти, аби поліпшити візуальний вигляд міста, обговорили в Черкасах на 2-ій Міжнародній конференції «Оutdoor3».

Детальніше

Лише 4% киян турбує надмірна кількість вуличної реклами

Відбулася презентація соціологочного дослідження "Оцінка окремих аспектів розвитку Києва: реклама, туризм"

Детальніше

Асоціація вимагає забезпечення умов для проведення прозорого конкурсу

Залучивши громадськість до Комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Управління з питань реклами КМДА

Детальніше

Відкритий і публічний простір діалогу

Воркшоп «Out-of-home як гармонійна частина міського простору»

Детальніше

Інвестиції

За матеріалами Бейкер Тіллі Україна

Детальніше

Ми на Facebook

Архів