Асоціація операторів зовнішньої реклами України обурена розміщенням  провокаційної реклами на фасаді Будинку Профспілок та інших спорудах у Києві не менше за громадськість

Компанія, яка розмістила  на Майдані Незалежності великий плакат з зображенням екс-нардепа від Партії регіонів та Опозиційного блоку Євгена Мураєва вдалась до свідомої провокації. Це було зроблено на місці, яке є знаковим для українців, і очевидно з порушенням законодавства України, адже рекламу швидко прибрали. Ця компанії не входять до складу асоціації.

Нагадаємо,  ще кілька років тому ми ініціювали  прийняття  Етичного кодексу, якого дотримуються усі члени асоціації.  Ми переконанні, що соціально-відповідальний бізнес ніколи не дозволив би собі вдатись до настільки неетичного кроку і вимагаємо від правоохоронців якомога швидше розібратись у ситуації.

Ми наполягаємо, що реклама на фасадах будинків має підлягати регулюванню, як і інші види зовнішньої реклами. Це має бути передбачено в законодавстві.

Ми надіємось на швидке і прозоре розслідування справи правоохоронцями. Також сподіваємось, що парламентарі при прийняті нового закону врахують позицію законослухняного бізнесу, який дотримується не тільки законів, але і етичних та моральних стандартів, а не  лобіюватимуть інтереси тих, хто вдається до провокації та принижує честь і гідність українців.