Що нового?

# 3500lives: в Україні стартувала соціальна реклама безпеки на дорогах

BigMedia (BigBoard Group) стала партнером першої міжнародної соціальної кампанії «#3500lives: безпека на дорогах», яку проводить у 70 країнах світу FIA, Міжнародна автомобільна федерація, за підтримки JCDecaux.

Детальніше

Репортаж учасника Асоціації, компанії «Прайм груп», з 58-го міжнародного конгресу по зовнішній рекламі FEPE International 2017

На початку червня в Стокгольмі відбувся 58-й конгрес Європейської федерації зовнішньої реклами (FEPE International). «Прайм Груп», активний учасник ринку зовнішньої реклами, розробник онлайн платформи для планування і покупки зовнішньої реклами outhub.online, не міг обійти увагою єдиний в своєму роді форум.

Детальніше

Підписано Меморандум про співпрацю між Асоціацією операторів зовнішньої реклами України та Всеукраїнським об’єднанням учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

13 червня в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему: «Соціальний захист учасників АТО в Україні. Поточний стан, проблеми і завдання реалізації всеукраїнської програми соціально-правого захисту учасників бойових дій на Донбасі та членів їх сімей».

Детальніше

Нові Правила: механізм реалізації

20 квітня на пленарному засіданні Київради були прийняті рішення, якими затверджено нові Правила розміщення зовнішньої реклами в місті Києві, а також Порядок розміщення інформаційних вивісок у місті.

Детальніше

Профільна комісія Київради узагальнила пропозиції та зауваження до оновленої Концепції розміщення зовнішньої реклами

5 квітня відбулось останнє підсумовуюче засіданні профільної постійної комісії Київської міської ради з розгляду проекту рішення щодо внесення змін до Концепції розвитку зовнішньої реклами у столиці.

Детальніше

Ми на Facebook