Що нового?

Київ надав пільгу операторам зовнішньої реклами до кінця року

У столиці на 50% зменшили плату за користування комунальними місцями для розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті. Пільга діятиме до кінця року.

Детальніше

Законопроєкт № 5094 дозволить по-європейськи впорядкувати розміщення зовнішньої реклами, - юристка

Законопроєкт № 5094 усуне всі правові колізії, які зараз існують у регулюванні дозвільної системи з розміщення зовнішньої реклами. Про це розповіла юристка PRIME Group Анна Чеботарьова в ефірі Громадського Інтерактивного Телебачення.

Детальніше

Профільний комітет Верховної Ради рекомендує прийняти законопроєкт № 5094 про регулювання зовнішньої реклами

Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики на засіданні 17 березня рекомендував включити до порядку денного нинішньої сесії парламенту законопроєкт № 5094. Члени профільного комітету одноголосно підтримали документ і запропонували народним депутатам прийняти його за основу.

Детальніше

Народні депутати збираються навести лад з розміщенням зовнішньої реклами по всій країні

В Україні з’явився шанс впорядкувати розміщення реклами на вулицях, будинках і вздовж трас. Для цього слід прибрати законодавчі колізії, встановити чіткі процедури і зрозумілі, прозорі правила гри для всіх учасників ринку зовнішньої реклами та передбачити дієвий механізм демонтажу незаконної реклами.

Детальніше

Законопроєкт про регулювання зовнішньої реклами допоможе збільшити надходження до бюджету й інвестиції в галузь - рекламісти

Законопроєкт №5094 "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами" допоможе збільшити надходження до бюджету й об'єм інвестицій у галузь.

Детальніше

15 березня відбудеться круглий стіл «Зовнішня реклама: як подолати хаос і навести лад?»

У заході візьмуть участь народні депутати – автори законопроєкту, міські голови, представники бізнесу і профільних асоціацій, юристи, представники комунальних підприємств, які працюють у сфері зовнішньої реклами.

Детальніше

У парламенті зареєстрували міжфракційний, збалансований законопроєкт про регулювання зовнішньої реклами

Дизайн-коди вулиць, заборона реклами на пам’ятках національного значення і адаптація конструкцій у міський простір - народні депутати взялись навести лад із білбордами та всією зовнішньою рекламою.

Детальніше

Ми на Facebook

Архів