Асоціація операторів зовнішньої реклами України вимагає прозорого і об’єктивного розслідування ситуації, яка склалась  з компанією «Октагон-Аутдор». Звертаємо увагу, що компанія є великим оператором зовнішньої реклами із західним капіталом, багато років ефективно працює та сплачує податки до бюджету України.

Звинувачення на адресу компанії «Октагон-Аутдор» виглядають безпідставними. Наголошуємо, що не тільки оператори, але й підприємці з найрізноманітніших сфер діяльності втратили своє майно внаслідок окупації. Тож, бізнес не може відповідати за те, що рекламні площини, які йому колись належали, окупанти використовують для своєї агітації.

«Октагон-Аутдор» як і всі члени Асоціації, не тільки добросовісно виконує закони України, але й  дотримується Етичного кодексу, який ми затвердили ще кілька років тому. Більше того, компанія регулярно демонструє свої проукраїнські позиції і соціальну відповідальність. Зокрема, вона  допомагає дітям загиблих захисників України.

Учасників Асоціації дуже турбує, що ситуація навколо «Октагон-Аутдор», засновником якої є громадянин ЄС, вже почала негативно відображатись на інвестиційній привабливості України. Закордонні інвестори чутливо реагують на випадки, коли державні органи і посадові особи порушують функціонування приватного бізнесу із західними іноземними інвестиціями. Для усіх членів Асоціації вкрай важливо, щоб в країні діяли цивілізовані, європейські правила ведення бізнесу.

Не хотілося б вірити, що справжньою причиною тиску може бути наближення виборів і намагання певних політиків руками окремих, нечесних співробітників Служби Безпеки України захопити площини зовнішньої реклами для політичної агітації у майбутньому. Це було б дуже тривожним сигналом, адже в такому випадку ціллю для дискредитації та зниження капіталізації може стати будь-який бізнес. Тому ми вимушені публічно реагувати на подібні випадки.

Звертаємось до голови СБУ Івана Баканова з проханням взяти справу під особистий контроль і не допустити перевищення повноважень співробітниками відомства під час розслідування.

Також Асоціація операторів зовнішньої реклами України звертається до президента України Володимира Зеленського. Ми просимо не допустити порушення законів під час розслідування справи, адже це призведе до погіршення інвестиційного клімату як на ринку зовнішньої реклами, так і держави в цілому.

 

З повагою,

Асоціація операторів зовнішньої реклами України