Що нового?

Благоустрій фасаду будівлі Будинку Профспілок

Асоціація зовнішньої реклами України за участю провідних операторів ринку, виступає з соціальною ініціативою, яка спрямована на тимчасовий благоустрій фасаду будівлі Будинку Профспілок.

Детальніше

Представники бізнесу вимагають зняти з обговорення розроблений КМДА порядок розміщення зовнішньої реклами в місті

Вчора в стінах КП "Київреклама" відбувся прес-сніданок на тему: «Проект нового Порядку розміщення зовнішньої реклами у Києві. Яким місту бути», на який було запрошено представників ЗМІ та громадськості.

Детальніше

Зовнішній вигляд столиці України потребує змін: як це зробити якісно?

4 грудня відбувся круглий стіл «Зовнішній вигляд столиці України потребує змін: як це зробити якісно?». У рамках першої подібної зустрічі представники влади та бізнесу домовилися про створення дорожньої карти і продовженні діалогу , який повинен привести до компромісу.

Детальніше

Ми працюємо над тим, щоб зробити соцрекламу ефективною і корисною для України

Голова Асоціації зовнішньої реклами України Оксана Поліщук про те, які реформи потрібні для приведення візуального вигляду міст до європейських стандартів , а також про ініціативи галузі, спрямованих на підвищення її прозорості і соціальній корисності

Детальніше

НЕЗАКОНЕ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ СТАНОВИТЬ НЕБЕЗПЕКУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

6 грудня, близько 10-ї ранку на перехресті вулиць Смілянської та Гоголя у м. Черкаси з металевого стовпа впав незаконно встановлений рекламний щит, в результаті чого були травмовані 7 осіб.

Детальніше

У столиці відсутня чітка концепція розміщення зовнішньої реклами

Лише 7% киян вважає, що столиця має повністю позбутися зовнішньої реклами, проте кожен третій переконаний, що треба скорочувати кількість щитів там, де вони псують історичне обличчя міста.

Детальніше

Наприкінці листопада в Черкасах відбудеться перша міжнародна конференція з реклами «Outdoor3»

Усе про останні тенденції рекламного ринку та проблеми, які гальмують його розвиток, із уст досвідчених вітчизняних та зарубіжних експертів. Уперше в Черкасах наприкінці осені пройде масштабна міжнародна конференція «Outdoor3». Її проведення заплановане на 30 листопада.

Детальніше

Обговорення питань візуальних комунікацій у місті вже вийшло на рівень ООН

25 вересня в рамках KyivUrbanFest 2 пройшов круглий стіл «Місто - комунікаційний простір».Доповідачі з позицій «суспільство», «міська влада», «бізнес» і «експерти» представили бачення ситуації і можливості вирішення ключового завдання - визначити, яким чином повинні бути влаштовані інформаційні комунікації міста.

Детальніше

Ми на Facebook