13 червня в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему: «Соціальний захист учасників АТО в Україні. Поточний стан, проблеми і завдання реалізації всеукраїнської програми соціально-правого захисту учасників бойових дій на Донбасі та членів їх сімей».

У заході взяли участь: Руслан Руденко – голова Правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці-разом!»; Артур Дерев’янко – голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції; Валерій Шандурський - Головне управління Національної гвардії України; Олег Чернявський - Головне управління Генерального Штабу Збройних Сил України; Олександр Хоровець – Генеральний Штаб Збройних Сил України; Оксана Поліщук – голова Асоціації операторів зовнішньої реклами України. А також представники ветеранських та волонтерських організацій учасників АТО України, представники сектору безпеки та оборони та  бізнесу.

За ініціативою Всеукраїнського Об'єднання Учасників АТО "Українці-разом!" створено програму соціально-правового захисту «Соціальна картка учасника АТО», яка дає змогу учасникам бойових дій на сході України та членам їхніх родин бути захищеними та отримувати адресну допомогу. 

«Соціальна картка учасника АТО «Українці-разом!» є безоплатною, іменною і небанківською пластиковою карткою, яка дає змогу кожному власнику отримувати безоплатну правову підтримку та юридичну консультацію; знижки на покупки у торговельних мережах; безоплатне обстеження та отримання медичних послуг; психологічну підтримку; освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їхніх сімей» - зазначив Руслан Руденко

Пан Руслан також подякував соціально-відповідальному бізнесу та представникам силових структур, завдяки допомозі яких стає можливим реалізація таких важливих проектів.

Наразі на сьогодні по всій території України вже підключено більше 1800 малих і середніх підприємств, які надають знижки власникам картки і обсяги знижок та можливостей постійно збільшується завдяки новим партнерам.

На сьогодні понад 80 тисяч учасників бойових дій та членів їх сімей вже отримали і користуються цією адресною допомогою. 

«Тисячі героїв добровольців та солдат української армії обороняли і обороняють сьогодні нашу країну в зоні АТО. Вони ризикують своїм життям заради цілісності України та миру в наших домівках та сім'ях. Нажаль, деякі з них не повертаються живими. Наш обов’язок підтримувати таких хлопців та сім’ї загиблих героїв не тільки матеріально, але й морально. Демонструвати, що пам'ять про них, про їх подвиги та безцінну жертву вагою в життя – не забута» - зазначила Оксана Поліщук

Від початку подій на Майдані учасники Асоціації підтримують Українську Армію, постійно перераховуючи кошти у спеціалізовані фонди, наші співробітники збирають кошти для допомоги у волонтерських ініціативах. Але є дещо, що здатний зробити тільки оператор зовнішньої реклами: засобами свого медіа донести до городян різних міст важливі, часом життєво важливі, громадські меседжі.

Зі слів Голови Асоціації - соціальна реклама, звичайно, не вирішує проблем, але ставить їх на порядок денний. Це вагомий важіль, який здатен змінити ставлення громадськості до існуючих суспільних проблем. І саме зовнішня реклама, як показують соціологічні опитування, є найбільш ефективним медіа для швидкого і адресного донесення меседжів. 

В рамках заходу було підписано Меморандум про співпрацю між Всеукраїнським об’єднанням учасників АТО «Українці разом» та Асоціацією операторів зовнішньої реклами України. 

«Я гадаю, що Меморандум додасть нам сил і можливостей в реалізації спільних планів, спрямованих на підтримку учасників АТО та членів їх родин. Я також закликаю інші бізнес асоціації приєднуватись до нашої спільної роботи» - підсумувала пані Оксана. 

Наприкінці заходу відбулось урочисте вручення іменних соціальних карток бійцям та членам їх сімей, які стали вже 80-тисячними учасниками цієї соціальної програми.

Більш детально з інформацією про «Соціальну картку учасника АТО «Українці-разом!» можна ознайомитись на сайті https://ukrazom.org/


За матеріалами прес-служби Асоціації