Провідні національні оператори - учасники Асоцiацiï зовнiшньоï реклами Украïни подали позов про визнання незаконним та скасування пункту 8 постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності» №1173 від 16.12.2015 року, яка була прийнята на початку цього року з грубим порушенням регуляторного законодавства.

Нагадаємо, що її було прийнято без проходження регуляторної процедури. Крiм того, прийнята Постанова створила значні колізії у правовому регулюванні галузі зовнішньої реклами, і призвела до непорозумінь у процедурі оформлення дозвільних документів. Виконавчі органи місцевих рад неоднаково застосовують положення оскаржуваної Постанови, часто виникають колізії з діючими локальними нормативно-правовими актами. У деяких містах (зокрема, Житомирі, Кривому Розі) вже приймаються рішення про заборону розміщення зовнішньої реклами (мораторій) до нормативного врегулювання спірних питань.

Довгоочікувані нормативні акти поки не те що не дають позитивних результатiв, а й приводять до хаосу на ринку!

Реформи край необхiднi галузi, але це мають бути рішення, які розвиватимуть індустрію i будуть приносити користь суспiльству, а не навпаки.

Всі новини