Сьогодні, 22 червня Окружним адміністративним судом м. Києва розглянута справа за позовом учасників Асоціації операторів зовнішньої реклами України до Кабінету Міністрів про визнання протиправною з моменту ухвалення та скасування п.8 постанови КМУ від 16.12.2015 №1173.

Данна Постанова, скасовувала інститут продовження строку дії дозволів, внесення змін та переоформлення дозволів на нового власника, що фактично сприяло породженню корупційних схем.

Після колегіального розгляду справи, за головування судді Данилишина, прийнято рішення, яким позовні вимоги учасників Асоціації задоволені повністю.

Постанова Кабміну була прийнята з грубим порушенням регуляторного законодавства, зокрема не проведено аналіз регуляторного впливу, не оприлюднено проект акту, а сам проект не був погоджений з Державною регуляторною службою. Власне, численні порушення Закону були зафіксовані і самою Державною регуляторною службою службою, висновки якої були долучені до матеріалів судової справи, тож вважаємо прийняте судом рішення абсолютно обґрунтованим та законним” – підкреслила адвокат Асоціації операторів зовнішньої реклами України Юлія Поліщук .

Сьогодні суд проголосив вступну і резолютивну частини рішення. Повний текст, відповідно до закону, має бути виготовлений протягом 5 днів.