Сьогодні, 25 серпня Київський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу Кабінету Міністрів України на Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 червня 2016 року.

Цим судовим рішенням у справі за позовом учасників Асоціації операторів зовнішньої реклами України до Кабінету Міністрів визнано протиправним з моменту ухвалення та скасовано п.8 постанови КМУ від 16.12.2015 №1173, який суттєво змінював  процедуру розміщення зовнішньої реклами. Судове рішення першої інстанції набрало законної сили.

Як повідомлялося раніше, дана Постанова, скасовувала інститут продовження строку дії дозволів, внесення змін та переоформлення дозволів на нового власника, що фактично сприяло породженню корупційних схем.

Постанова Кабміну була прийнята з грубим порушенням регуляторного законодавства, зокрема не проведено аналіз регуляторного впливу, не оприлюднено проект акту, а сам проект не був погоджений з Державною регуляторною службою. Власне, численні порушення Закону були зафіксовані і самою Державною регуляторною службою,, висновки якої були долучені до матеріалів судової справи. Київський апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу КМУ, а судове рішення першої інстанції залишив без змін як законне і обґрунтоване, чого і слід було очікувати»,підкреслила адвокат Асоціації операторів зовнішньої реклами України Юлія Поліщук .

Сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд проголосив вступну і резолютивну частини рішення. Повний текст, відповідно до закону, має бути виготовлений протягом 5 днів.

Прес-служба Асоціації