27 жовтня 2016 року у м. Черкаси відбудеться міжнародна конференція «Оutdoor3», партнером якої є Асоціація операторів зовнішньої реклами України.

Конференція «Оutdoor3» є першою в Україні ініціативою місцевої влади, що покликана налагодити тристоронню співпрацю у галузі зовнішньої реклами, а саме: бізнесу – громади – влади.

Учасники конференції – керівники робочих органів з питань реклами, директори найбільших операторів зовнішньої реклами, профільні неурядові організації, бізнес консультанти, експерти Києво-Могилянської бізнес-школи, представники ЗМІ.

Архітектура конференції базуватиметься на доповідях та панельних дискусіях. В рамках панельних дискусій конференції відбуватиметься пошук нових рішень в ситуації прискорення процесів соціальної трансформації, що відбуваються в світі та Україні. Докладно будуть розглянуті можливі вектори розвитку спільних зусиль учасників процесу та способи досягнення синергії в сфері зовнішньої реклами.

Цьогорічна конференція буде додатково наповнена доповідями керівників робочих органів з питань зовнішньої реклами, а також доповідями спікерів від Києво-Могилянської бізнес-школи.

 

Участь у конференції безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Телефони для довідок (097) 644-44-22, (097) 887-85-00, (0472) 32-57-16;

e-mailoutdoor.cherkasy@ gmail.com  та  krasa@rada.ck.ua