Комітет з конкурсного відбору представників громадських об’єднань до складу Комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) порушив розпорядження Київського міського голови від 15.09.2016 № 901, яким його було утворено. Своїми діями Комітет порушив п. 1 вказаного розпорядження, відповідно до якого було вирішено залучити до складу Комісії представників громадських об’єднань у кількості двох осіб.

17 жовтня 2016 року відбулося обговорення і голосування за представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії. Кандидатів відбирали більшістю голосів членів Комітету, присутніх на засіданні, на підставі рейтингового голосування по кожній кандидатурі, яка допущена до участі у відборі. В результаті голосування Комітетом прийнято рішення про включення до Комісії тільки одного представника – Володимира Покрасенка від Громадської організації «Антикорупційний комітет майдану». За кандидатуру Оксани Поліщук від Громадської спілки «Асоціація операторів зовнішньої реклами України» необхідна кількість голосів не була набрана. Натомість, Оксані Поліщук, враховуючи кваліфікаційний рівень та досвід запропонували взяти участь в конкурсі як кандидату на заміщення вакантної посади начальника Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). В разі, якщо Оксана Поліщук не виявить бажання взяти участь в конкурсі, Комітет рекомендує залучити її до роботи конкурсної комісії в якості експерта. 

           «Комітет проігнорував розпорядження міського голови і відібрав лише одного представника громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії, замість двох. Вважаю, що такі дії Комітету можуть бути мотивовані не бажанням допускати до участі в Конкурсній комісії незаангажованих представників громадських об’єднань. Переконана, що жодні непорозуміння не можуть заважати реалізації гарантованого права громадськості брати участь у прозорому конкурсному відборі посадових осіб виконавчих органів Київської міської ради. Ситуацію потрібно виправити», -  вважає Оксана Поліщук.

Асоціація звернулась до міського голови з пропозицією доручити Комітету з конкурсного відбору представників громадських об’єднань до складу Комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) провести повторне рейтингове голосування та прийняти рішення щодо відбору двох представників громадських об’єднань до складу цієї Комісії.

Прес-служба Асоціації