На Херсонщині розпочинається впорядкування зовнішньої реклами.  29 січня 2020 року Асоціація  операторів зовнішньої реклами підписала угоду про партнерство і співпрацю з Херсонською обласною державною адміністрацією.

 «Ми хочемо об’єднати зусилля з Асоціацією, зробити аудит в області, щоб рекламні носії були встановленні законно, щоб оператори сплачували податки, щоб в області закон був один для всіх», - зазначив голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

У рамках співробітництва планується оновити порядок розміщення зовнішньої реклами, інвентаризувати рекламні носії та створити електронну базу місць розміщення рекламних конструкцій.

«Зі свого боку ми надамо усю необхідну допомогу, як з нормативної точки зору, так і з питань комунікації з учасниками ринку. Оператори готові оформлювати дозвільні документи, якщо не буде перепон щодо цього і готові встановлювати ті рекламні конструкції, які передбачені вимогами обласної адміністрації», -  розповіла голова Асоціації операторів зовнішньої реклами Оксана Поліщук.

Одним з напрямків співпраці також повинна стати спільна робота над напрацюванням  змін до профільного закону та постанов Кабінету Міністрів.