Оператори обуренні несанкціонованою "самозаклейкою" бордів сепаратистською рекламою на власних конструкціях не менше, ніж громадськість.

"Сюжет сепаратистського характеру ніколи б не пройшов погодження власників рекламних конструкцій", - наголошують оператори.

Вони завжди дуже прискіпливо ставляться до змісту реклами і дотримуються етичних норм і стандартів, записаних у Етичному кодексі операторів зовнішньої реклами. 

Ми дорожимо своєю репутацією!

Одразу, як стало відомо про "самозаклейку" обурливої реклами - оператори демонтували несанкціоновану рекламу.

Власники рекламних конструкції, які постраждали внаслідок шахрайських дій зловмисників звернулися щодо цього ганебного інциденту до  поліції і сподіваються на розслідування та притягнення винних до покарання. 

Якщо у Вас є інформація, яка допоможе  встановити, хто в ніч з 29 на 30 січня розклеїв сюжети сепаратистського характеру у Києві зв'яжіться з нами. Для нас вкрай важливо знайти, хто це зробив.

Просило ЗМІ при публікації  матеріалів на тему скандального сюжету бордів враховувати позицію Асоціації операторів зовнішньої реклами і факт того, що скандальний сюжет було розвішено без відома і погодження власників рекламних конструкцій!