Ми, Асоціація операторів зовнішньої реклами України, обурені наклепницькими звинуваченнями «Київзеленбуду». Наголошуємо, що оператори - члени Асоціації не мають жодного відношення до вирубки дерев на Лук’янівці у Києві.

 

Київ - зелене місто і дуже багато рекламних конструкцій розташовані біля дерев - це не заважає конструкціям виконувати свої функції. Тому заяву столичних комунальників вважаємо безпідставною.

 

Наголошуємо, що оператори працюють винятково в межах закону. Вирубка дерев і роботи з благоустрою не входять до нашої компетенції і ми б ніколи не пішли на порушення законодавства і самовільне спилення дерев.

 

Ми вимагаємо і сподіваємося, що правоохоронні органи зможуть якомога швидше розібратись з ситуацією і встановити, хто насправді знищив дерева. Зі свого боку готові всіляко сприяти об’єктивному проведенню розслідування!

 

Ми звертаємось до «Київзеленбуду» з вимогою спростувати неправдиву інформацію і вибачитись перед власниками рекламних конструкцій, інакше ми будемо змушенні подавати позов до суду через наклеп і нанесення шкоди діловій репутації.

 

Також просимо ЗМІ  не тиражувати недостовірних відомостей та звертатися за офіційними коментарями до власників рекламних конструкцій та Асоціації операторів зовнішньої реклами України.