Міська влада Дніпра ігнорує усі звернення щодо критичності ситуації, яка склалася в місті на ринку зовнішньої реклами і продовжує займатись переділом ринку реклами. Справи операторів, чиї білборди незаконно демонтували погрузли в судах, вони щодня несуть колосальні збитки через примусове зберігання їхніх конструкцій на складах, а на місці їхніх рекламних площ продовжують  встановлювати  рекламоносії наближених до влади компаній. Потерпають як українські компанії, так і іноземні інвестори.

Про це в ефірі програми «Лінія захисту» дніпровського телеканалу «Д1» заявила голова Асоціації операторів зовнішньої реклами України Оксана Поліщук. 

Оксана Поліщук наголосила, що у місті Дніпро склалась найгірша ситуація на ринку зовнішньої реклами в Україні. Місцева влада користуючись прогалинами законодавства запустила такий режим «ручного управління», що там  не залишилось жодного загальнонаціонального оператора, а весь ринок ділять між собою 3 наближені до мерії компанії. Це не лише порушення прав інвесторів, а й створює  загрозу вільному доступу громадян  до інформації.

«Місто Дніпро лідирує у антирейтингу серед всіх міст України за рівнем «ручного управління». Передумови для цього створено неврегульованістю законодавчого поля. Втім головну роль у тому як працює ринок реклами  відіграє професійність і порядність чиновників,  і те яку мету на етапі регулювання вони ставлять перед собою. У Дніпрі міська влада ставить перед собою ціль -  перерозподіл ринку реклами», - зазначила Оксана Поліщук.

Нагадаємо, Асоціація операторів зовнішньої реклами України оприлюднила заяву про кричущу ситуацію, що склалася в місті Дніпрі. Нещодавно міська влада з порушенням законодавства демонтувала 58 білбордів українського оператора зовнішньої реклами «ДОВІРА АУТДОР» та майже 100 рекламних конструкцій компаній з іноземними інвестиціями, які входять до холдингу «BigBoard». Власники білбордів звернулися до правоохоронців та судів, аби відстояти свої права. Однак в Асоціації наголосили, що цей випадок непоодинокий, міська влада, зловживаючи службовим становищем та нехтуючи законом, уже демонтувала приблизно 400 рекламних конструкцій національних операторів – членів Асоціації.

Асоціації вимагає - проведення швидкого, прозорого та об’єктивного розслідування факту незаконного демонтажу рекламних конструкцій правоохоронними органами,  забезпечення справедливого судового процесу та  відновлення прав законних власників білбордів і відшкодування їм збитків, завданих незаконними діями міської влади.