На Херсонщині здійснено інвентаризацію місць розміщення зовнішньої реклами. Це перший етап  врегулювання  порядку розміщення рекламних конструкцій. 

 

«Хочеться подякувати обласній владі за оперативність. Ми - оператори зовнішньої реклами, дійсно бачимо бажання впорядкувати рекламний ринок не на словах, а у дії. Зі своєї сторони оператори готові оформлювати дозвільні документи і встановлювати ті рекламні конструкції, які передбачені вимогами обласної адміністрації», -  каже голова Асоціації операторів зовнішньої реклами України Оксана Поліщук.

 

Нині обласна влада працює над внесенням змін до Порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Херсонської області. Зустріч з операторами для вирішення питань отримання дозвільних документів на встановлені рекламні засоби та демонтажу тих, що розміщені з порушенням нормативних правил запланована одразу після зняття карантину.

 

Інформацію про засоби зовнішньої реклами, розташовані за межами населених пунктів Херсонської області, можна переглянути на мапі області. 

 

Нагадаємо, що в  29 січня цього року Асоціація операторів зовнішньої реклами України та Херсонська облдержадміністрація підписали угоду про партнерство та співпрацю щодо врегулювання та розміщення зовнішньої реклами в області.