Оператори обуренні несанкціонованою «самозаклейкою» реклами про начебто викриття корупційних дій місцевих чиновників на власних конструкціях. Оголошення було розміщено на декількох білбордах у Черкасах протягом останнього тижня.


З операторами ніхто не погоджував макетів бордів, не було укладено жодних договорів на розміщення реклами. Ми не знаємо, хто розклеїв ці постери на наших конструкціях.


Несанкціоновану рекламу  ми уже демонтували і звернулись до правоохоронних органів щодо даного інциденту. Сподіваємось на швидке розслідування і притягнення винних до відповідальності.


Асоціація закликає учасників виборчого процесу до чесної боротьби  та утримання від брудних технологій -  поливання брудом конкурентів та введення громадськості в оману. Нам би дуже не хотілось ставати заручниками політичних воєн.


Також закликаємо ЗМІ при публікації  матеріалів на тему начебто корупційних дій черкаських чиновників враховувати позицію Асоціації операторів зовнішньої реклами  України і факт того, що  сюжет було розвішено без відома і погодження власників рекламних конструкцій.