Оператори обуренні несанкціонованою «самозаклейкою» реклами політичного характеру з сумнівним сюжетом. Невідомі самовільно розмістили постери на сіті-лайтах декількох операторів у Києві  на вулиці Парковій, Дніпровському узвозі та Алеї Слави.

Власники рекламних конструкцій не  погоджували ані сюжет реклами, ані його розміщення,  не  укладали  жодних договорів щодо нього. Одразу, як стало відомо про несанкціоноване розміщення  - оператори оперативно її демонтували.

Наголошуємо, ми працюємо винятково в межах законодавства України і ніколи не розміщуємо рекламу сумнівного характеру та без укладання договорів на її розміщення. Ми завжди перевіряємо рекламний сюжет на дотримання усіх законодавчих та етичних вимог.

Власники рекламних конструкції, які постраждали внаслідок шахрайських дій зловмисників, звернулися щодо цього ганебного інциденту до  поліції і сподіваються на розслідування та притягнення винних до покарання. 

Асоціація звертає увагу, що з наближенням виборів випадків «самозаклейки» рекламних конструкцій побільшало по всій країні. Це створює для операторів величезні проблеми – і витрати на демонтаж незаконної реклами, і репутаційні втрати.

Закликаємо учасників виборчого процесу до чесної боротьби та утримання від брудних технологій.  Нам би дуже не хотілось ставати заручниками політичних воєн.

Також просимо ЗМІ при публікації матеріалів на цю тему  враховувати позицію Асоціації операторів зовнішньої реклами України і факт того, що сюжет було розміщено без відома і погодження власників рекламних конструкцій.